Ahoj Dievčatá,

dnes sme vám pripravili  TOP 10 jesenných kúskov, ktoré viete využiť aj v inom ročnom období. Ide o dobre kombinovateľné, nadčasové udržateľné kúsky, ktoré by sa mohli stať vašim jesenným základom. V závere článku nájdete vaše NAJOBĽÚBENEJŠIE  inšpiračné The Ladies Coffee outfity, aby vám PRIPOMENULI a pomohli pri vašej predstavivosti, ako nosiť a kombinovať tieto jesenné stálice. Či sa budú hodiť do vášho šatníka? A k čomu? To je tiež veľmi dobré si pred kúpou novej veci uvedomiť .  Farebné kombinácie outfitov sú ladené tak,  aby ste jednotlivé veci mohli navzájom kombinovať.  PS: v našom EKO e-shope pribudli nové teplé pletinky.

Samozrejme všetky kúsky sú vyberané starostlivo, aby spĺňali naše etické hodnoty voči Zemi aj človeku. Nezabúdajme “ Štýl, ktorý sa nestráca je v srdci“.

Béžový pulóver zo zmesi certifikovanej vlny Lindex – 49,99€

Rifle ONLY- 90% BIO bavlna- 39,90€

Sveter Sharla oranžový Stine Goya – 10% alpaka, 15% vlna, 75% akryl – 240€

Charlotte kabát v škoricovej Cila 360,00€

Veľký kožený shopper Ammyla, slovenský výrobca, prírodná koža – 98€

Pletené šaty IVY & OAK 80% vlna 199,00 €

Crémový svetre Gant 80% jahňacia vlna 169,90€

Koňaková kabelka Lana Style, prírodná koža, slovenský výrobca Ammyla.sk – 108€

Šedý kabát VERO MODA 50 % recyklovaný polyester teraz za 41,95 € pôvodne 86,95 €

Modrá sukňa Vero Moda 99 % organická bavlna 31,95€

Biela blúzka JDY 72% BCI bavlna 28,90 €

Modré rifle Only 54% BIO bavlna 39,90€

Áno, vieme, nie je ich len 10. 🙂 Pridali sme ďalšie 2 kúsky, lebo sme neodolali. Sľúbené inšpiračné outfity, ktoré vám pomôžu sa lepšie rozhodnúť. PS: jednotlivé outfity sú klikateľné cez obráz ok, prístup majú len členky nášho ONLINE CLUBU The Ladies Coffe, v prípade, že nie ste členkou a zaujíma vás čo môžete získať našim členstvom POZRITE sa SEM.

Práve sledujete blog theladiescoffee.com , kde sa stretáva vonkajšia krása ženy s vnútornou. Podporujeme udržateľnú módu, krásu ženy a radosť z bežného života. Ak sa chceš stať našou členkou a zároveň podporovateľkou myšlienky udržateľného žitia a obliekania , pozri sa sem do nášho ONLINE CLUBU, aké sú tvoje výhody a čo ním získaš.

S láskou,

                   Agáta a tím The Ladies Coffee