Na čo sa doma obliekať? Doma? Veď to je na doma dobré. Veď ma vidí len muž. Kto ma už len vidí? Veď teraz nikam nechodím…“ Spoznávate sa????

Tieto vety sú zdvihnutým prstom pre vaše ženské JA. Vidíte sa vy SAMY! A to je dôležité. Vyššie uvedenými vetami zabíjate v sebe ženské sebaVEDOMIE. Obliekať sa netreba pre druhých, čo oni na to, ale čo vy na to! Ako sa v tom cítite vy. A tu je začiatok ženskej spokojnosti.

Dnes som vám nastylovala  4 typy domácich outfitov, ktoré ženy doma radi nosia,  v základných farbách, ktoré si často podvedome vyhľadávame. Postupne tu v klube budeme rozoberať aj iné farby. Tieto typy oblečenia vám môžu poslúžiť ako inšpirácia na nakombinovanie vášho domáceho šatníka a poprípade si ho môžete doplniť o jednotlivé vecičky. Prekliky sú pod obrázkami. No zvažujete, veľakrát stačí málo.

Veď domov je naše miesto, kde sa máme cítiť spokojne a šťastne. Ale ak nie sme spokojné samy so sebou, tak to nejde ani doma ani nikde inde. Keďže My ženy prirodzene túžime stále vyzerať dobre – cítiť sa príťažlivo a milovane. Áno, no a čo! Veď je to prirodzené! Teraz nemám na mysli, že sa máte obliecť plesové šaty 😊))).

Nezabúdajte, ako sa budeme cítiť my, taká energia bude v našej domácnosti. Veď, predsa žena je „kráľovnou“ svojej domácnosti. Je jedno či je to megalománska vila alebo útulný jednoizbový bytík. Je jedno či to bude tepláková súprava, šaty či leginy s voľným tričkom. Veď sme každá iná a to je krásne.

Žena sama vie v čom sa tak cíti. Skúste si teraz samú seba predstaviť vo vašom dome/ byte ako pijete kávu a ste šťastná práve tam kde ste? Čo máte na sebe? Akej je to farby? Toto je vaša základná esencia štýlu oblečenia na doma, ktorá vás robí spokojnou a tým aj nádhernou ženou. Samozrejme, tak ako sú rôzne dni, tak aj mi máme rôzne nálady. Takže pravdepodobne budeme mať potrebu sa obliekať v rôzne dni rôzne. Áno, aj ja to tak mám😊 A treba to rešpektovať.

Vyššie spomínaná predstava je predstavou kedy ste dokonale šťastná. Zatiaľ si ju nechajte uležať len tak… Preklad😊 – Bežné dni najradšej nosím voľné topy či šaty s leginami. ( Toto je tá moja predstava o mne, ktorú som vám vyššie spomínala). No, mávam dni ako každá iná žena, kedy potrebujem objať, cítiť sa bezpečne… vtedy je mi príjemnejšia tepláková súprava alebo teplučký rozgajdaný sveter. Zaujímavé, že? Asi mám podvedome pocit, že ma svojou robustnosťou chráni. A tak je to aj s farbami, ktoré nosíme…

Čo keď vám poviem, že ak tieto vaše nálady – pocity viete podporiť farbou, ktorú si na seba oblečiete. Emocionálne aj energeticky váš deň bude plynúť oveľa ľahšie a cielene sa vaše podvedomie, ktoré nevyvrátiteľne reaguje na farby vám odmení.:) PS: Citlivý, senzitívny ľudia si farbu vyberajú automaticky podvedome, no dobrá správa je, že môžeme s nimi pracovať aj vedome, ak to zatiaľ nie je pre nás automatická záležitosť! Tak, že si uvedomíme svoju náladu resp. potrebu.

Vyberala som ako vždy udržateľné – prírodné resp. recyklované kúsky oblečenia. Zostavila som ich tak, aby ste v nich kedykoľvek mohli vybehnúť von pred dom či na kávičku so susedkou.

1.Tričko & leginy v odtieni staroružovej. Staroružová – ak žena potrebuje objať

 

Tričko Tommy Hilfiger – Organická bavlna /Čierne leginy Pieces 84% org. Bavlna- 12,90€ /Papuče Tom Tailor– 25,90€ /Prírodná sviačka zo 100% esenciálonych olejov  Botanicandle– veľká – 29€ (majú aj malé)/ Vankúš Bonami 25€

 

2. Domáca ležérna elegancia Cullotes & tričko s padavými rukávmi. HNEDÁ – Potreba uzemnenia sa vo svojich emóciách. Čo vlastne chcem?

Nohavice Cullotes – 98% organická bavlna 24,90€ Tričko / Medicine tričko- 100% org. bavlna- 8,90€

 

3- Mikinová kráľovná. BROSKYŇOVÁ- potreba pocitu ženskej istoty a bezpečia

Biela mikina Noisy May– 45% organická bavlna- 45,95€ /Teplučké papuče UGG – 119€ / Leginy Lascana – 25,90€ / Ružový hrnček Design letters- 20,45€

 

4.  Šatový outfit – ŽLTÁ – Podpora nádeje. Otvorenie sa niečomu novému. Vietor vo vlasoch.

 

Žlté šaty z Lyocellu Reserved– 24,99€ / Sivý cardigan Vero MODA – 20,90€ / Papuče Lascana– 52,90€ /Kvety tu

 

 PS: Nezabúdajte, že začať  treba triedením. 🙂 Základné zásady triedenia šatníka nájdete v mojom e-booku, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo TU.

Na dnes s farbami hotovo:). TU v online clube si postupne rozoberieme ďalšie farby resp. kombinácie farieb, tak aby podporili vašu osobnosť, zvýraznili váš tón pleti, či vyzdvihli vašu ženskú krásu.

„Nech je krása každej ženy videná! 🕊

S láskou

                                    Agáta