Po dlhej dobe sme sa vybrali do detského  wellnes hotela Permon, v Podbanskom. Popravde, posledné 3 roky sme navštevovali zariadenia, kde vyslovene bolo málo detí. Našou filozofiou bolo : “ Však, keď už ideme nech si aj my dospelí oddýchneme. “ Hlavne našej Lari sme doteraz stačili len my dvaja😊 Počas letných prázdnin sa nám to trochu zvrtlo. Lari zatúžila po ruchu, deťoch, diskotékach…. jednoducho ruka hore. Čo sa veľmi nezhoduje s našou rodičovskou predstavou o víkende. Pomoooooc…

Šaty: Reserved/ gumáky Barbour/ šatka Reserved/ okuliare Gucci/ leginy H&M, Larkina zamatová mikina Benetton

Ako to dopadlo?

V nedeľu, keď sme odchádzali mali sme dobrý pocit. Lari vyšantená, vyvetraná, vybesnená a ja na počudovanie oddýchnutá. Ako to, že v takomto veľkom hoteli s mega deťmi a oddýchnutá? Jednoducho: Správne načasovanie, príjemné prostredie.

Začalo to hneď v piatok po príchode na hotelovú izbu. Maroša a Lari som poslala vyšantiť sa do wellnesu, že ja za nich vybalím 😊))))  Vybalila som za 5 min., prečítala som si časopis a ešte som stihla tehotenskú masáž 😊 No, čo vám poviem krásne mi bolo. Však čo potrebuje jedna matka, občas chvíľku kľudu a keď vás k tomu ešte niekto príjemne masíruje, krása.

V sobotu, keď je cez deň väčšinou plný wellnes rodičov a detí, sme sa vybrali na malú prechádzku na Štrbské pleso, však treba urobiť niečo aj pre svoje zdravie. A hlavne keď je vonku ešte krásne. Po večeri sme išli do bazénov, sáun, oddychární…. keď už ostatní ľudia boli z celého dňa unavení a trávili čas inými aktivitami. Čiže zase kľud.  Ja som už síce nebola v saunovom svete, nakoľko teraz v tehu mi to teplo veľmi dobre nerobí, no Lari s tatinkom si to užívali plnými dúškami. Mne stačilo ležať v oddychárni a pozerať sa cez veľké okná na prírodu. Samozrejme, po kúpaní sme nevynechali ani večernú detskú diskotéku.

Takto vyzeralo Larkine šťastie, myslím, že jej tvárička hovorí za všetko :))))

Nedeľa ráno. Prechádzka hotelovým lesíkom popri horskom potoku. Nazvime ho „detskou túrou“ alebo momentálne aj „tehotenskou“. Bol to príjemný lesný chodník, lemovaný drevenými zvieratkami, ktorý hravo zvládnu aj deti.

Takto vyzerala príroda pri hoteli, krásna zelená a čistý vzduch. Toto ja milujem. Predsa ešte jeden tip: Ak sa rozhodnete navštíviť toto zariadenie, nezabudnite si zobrať Gumáky. 🙂

Môj záver:

Aj vo veľkom masovom hoteli sa dá prežiť- príjemne strávený kľudný čas, keď si to správne naplánujete. Určite sa sem ešte vrátime. Lari už teraz „žobroní“ 😊. Do Vianoc sme späť. Teda aby som to stihla ešte pred mojim veľkým dňom:)

Vaša

Agáta