O mne

Kto som

Volám sa Agáta Lekešová a The Ladies Coffee je miesto, kde sa stretáva móda a bežný život ženy s udržateľnosťou sveta. Prečo? Lebo som žena 21 storočia, ktorá miluje módu a zároveň verí, že móda môže byť krásna, nadčasová ale aj ÚCTIVÁ K PRÍRODE a nám samým. Mojou motiváciou podporovať a tvoriť udržateľnú módu a jej pozitívny dopad na našu planétu a budúcnosť, ktorá je v súlade s mojimi hodnotami a tiež moje vedomie, že tieto hodnoty podávam ďalej. S touto ideou mi pomáhajú dve šikovné ženy Monika a Renka. Monika sa venuje spracovaniu odborných textových tém a Renka mi pomáha pre vás vyberať a kombinovať udržateľné vecičky.

Agáta Lekeš

Monika Toth-Zakariásová

Volám sa Monika Toth-Zakariásová a okrem vášni ku komunikácii mi nie je ľahostajné ani životné prostredie. K zdravému životnému štýlu a zodpovednosti voči druhým vediem aj svoje dve školopovinné deti. Snažím sa po sebe zanechať čo najmenšiu ekologickú stopu a žiť v harmónii s prírodou, ktorá nám dokáže poskytnúť odpoveď na mnohé doposiaľ nezodpovedané otázky.

Renee Kaszová

Volám sa Renée Kaszová, žijem v Banskej Bystrici a študujem odbor Mediálna komunikácia na PEVŠ. Móde som sa začala venovať v 18 rokoch, dovtedy som bola dievča, ktoré kľukne išlo do školy v teplákovej súprave so strapatými vlasmi a úsmevom na tvári. Po strednej škole som rok pracovala, kedy sa môj vzťah k móde výrazne zmenil. V súčasnosti sa snažím žiť  v harmónii sama so sebou a  prírodou. A preto som šťastná a vďačná za to, že ma Agátka oslovila na spoluprácu  a tvorbu outfitov z udržateľného materiálu.

Čo tu nájdete?

Naše tipy, kde kúpiť udržateľné oblečenie, hotové naštylizované outfity, články z oblastí zdravia, vedy, rodinného a každodenného života. Ide o témy, ktoré obohatili môj život a rada by som ich s láskou podala ďalej.

Udržateľná móda neškodí človeku ani prírode. Zameriava sa na pestovanie organickej bavlny, iných prírodných materiálov, udržateľné zaobchádzanie s vodnými zdrojmi a odpadmi, používanie recyklovaných materiálov, dodržuje férové pracovné podmienky, bezpečnosť pri práci a zdôrazňuje kvalitu nad kvantitou. Aby sme zabezpečili tieto hodnoty, pri vyberaní oblečenia sa riadime týmito bodmi:

Udržateľnosť materiálu Viac TU
Udržateľnosť značky Viac TU
Certifikát udržateľnosti
Dôraz kvality nad kvantitou

Kontakt

Kontaktný formulár

V prípade otázok, ponúk, nápadov na témy do blogu ma neváhajte kontaktovať na info@theladiescoffee.com. Taktiež môžete vyplniť nasledujúci kontaktný formulár.

    Partneri

    Menu