O mne

Kto som

Volám sa Agáta Lekešová, som módna stylistka, ktorá sa rozhodla ísť udržateľnou cestou v móde aj v živote. Ako to je? Začať používať srdce a starý sedliacky rozum. 😊 Vyberať si nadčasové strihy a udržateľné materiály, ktoré sú šetrné k prírode a človeku. Pretože už dnes vieme, že naša prosperita závisí aj od dobrej kondície prírody. Zároveň zdieľam pohľad na ženu ako vedomú bytosť, ktorá si zaslúži byť krásna a milovaná.

The Ladies Coffee je priestor, kde nájdete udržateľné a štýlové kúsky, hotové nastylované outfity z rôznych e-shopov, domácich a zahraničných designérov. Zameriavam sa na prírodné a recyklované materiály, ktoré najmenej zaťažujú prírodu a výrobky vyrábané so srdcom. Vyhľadávame ich ručne. Lebo verím, že aj s touto hodnotou sa dá obliekať štýlovo a krásne. Viac o klube TU.

S touto ideou mi pomáhajú dve šikovné ženy Monika a Renka. Monika sa venuje spracovaniu odborných textových tém a Renka mi pomáha pre vás vyhľadávať a kombinovať udržateľné vecičky.

Agáta Lekeš

Monika Toth-Zakariásová

Volám sa Monika Toth-Zakariásová a okrem vášni ku komunikácii mi nie je ľahostajné ani životné prostredie. K zdravému životnému štýlu a zodpovednosti voči druhým vediem aj svoje dve školopovinné deti. Snažím sa po sebe zanechať čo najmenšiu ekologickú stopu a žiť v harmónii s prírodou, ktorá nám dokáže poskytnúť odpoveď na mnohé doposiaľ nezodpovedané otázky.

Renee Kaszová

Volám sa Renée Kaszová, žijem v Banskej Bystrici a študujem odbor Mediálna komunikácia na PEVŠ. Móde som sa začala venovať v 18 rokoch, dovtedy som bola dievča, ktoré kľukne išlo do školy v teplákovej súprave so strapatými vlasmi a úsmevom na tvári. Po strednej škole som rok pracovala, kedy sa môj vzťah k móde výrazne zmenil. V súčasnosti sa snažím žiť  v harmónii sama so sebou a  prírodou. A preto som šťastná a vďačná za to, že ma Agátka oslovila na spoluprácu  a tvorbu outfitov z udržateľného materiálu.

Čo tu nájdete?

Tipy, kde kúpiť udržateľné štýlové oblečenie, hotové zladené outfity, moje praktické e-booky, ktoré vám poradia ako sa obliekať s ľahkosťou a radosťou, články z oblastí módy, zdravia, vedy, rodinného a každodenného života. Ide o témy, ktoré obohatili môj život a rada by som ich s láskou podala ďalej.

Moje tri pohľady na udržateľnú módu:

Udržateľná móda je pre mňa fenomém, ktorý sa nachádza v srdci. Je to miera poznania čo potrebujem a čo nie, čo sa mi hodí a čo už nie, v čom sa cítim dobre a v čom nie…

Udržateľnosť = Kombinovateľnoť Keď sa naučíme správne kombinovať oblečenie nebudeme potrebovať plné skrine k našej spokojnosti. A preto práve aj moje inšpiračné outfity.

Udržateľná móda neškodí človeku ani prírode. Zameriava sa na pestovanie organickej bavlny, iných prírodných materiálov, udržateľné zaobchádzanie s vodnými zdrojmi a odpadmi, používanie recyklovaných materiálov, dodržuje férové pracovné podmienky, bezpečnosť pri práci a zdôrazňuje kvalitu nad kvantitou.

Kontakt

Kontaktný formulár

V prípade otázok, ponúk, nápadov na témy do blogu ma neváhajte kontaktovať na info@theladiescoffee.com. Taktiež môžete vyplniť nasledujúci kontaktný formulár.

    Partneri

    Menu