Človek musí snívať aby mohol roztiahnuť svoje krídla.

Keď som sa začala venovať móde, niekde v malej dušičke som na začiatku snívala, že budem „slávna“:). Aby ľudia mali radi moju prácu, aby mali radosť s mojich stylingových spoluprác, aby s radosťou chodili na môj blog, aby sa vždy tešili na nové outfity tipy, rady, aby aby …. Zrazu to prišlo a ja som sa začala cítiť sama sebou. Šťastná s roztiahnutými krídlami. Samozrejme je za tým kus poriadnej roboty, ktorú nevidno, ale to mi vôbec nevadí, lebo ma to robí šťastnou.

Ako som sa stala tvárou tohtoročných nákupou s Evitou, čo mi priniesla a čo vám?

Jedno ráno mi jednoducho zazvonil telefón s ponukou či by som sa chcela stať tvárou tohoto ročných nákupou s Evitou, a keďže som stylistka a moja práca sa im páči, túto časť nechajú na mňa. Samozrejme pri rešpektovaní určitých podmienok, zadaní sponzorov projektu.  V duchu si hovorím „WOOOW“. Zuzka z Evity mi vysvetľovala veci o projekte, na čo sa zameriava, čo mi prinesie čo prinesie vám, no ja som vlastne už ani nevnímala, len som mala v hlave jedno veľké  ÁNO😊.  Ďakujem, veľmi ste ma potešili. Takže týchto pár dní budem na vás vyskakovať z bilboardov, časopisov, letákov i televíznych šotov 😊.

Nápukné dni s Evitou patria medzi najobľúbenjšie nákupné dni, kedy sa otvoria brány stovky kamenných obchodov a desiatky e-shopov na celom Slovensku a Česku, kde môžeme využiť zľavy až do výšky 50%. Navyše, si pri platbe kartou MasterCard a Maestro vo vybraných obchodoch užijeme ešte väčšie zľavy, alebo dostaneme darček k nákupu. Túto zľavovú knižku nájdete aj na stránke www.nakupysevitou.sk . Na nasledujúcich stránkach si môžete podrobne preštudovať obchody i mapu zliav, kde môžete zľavy na Slovensku využiť.

Na mojom blogu od dnes nájdete tipy na vecičky, ktoré sa mi páčia a ktoré sa oplatí kúpiť s touto zľavovou knižkou. Preferujem pohodlie domova, tipy búdú z e-shopov. Keďže jedným z hlavných partnerov je môj obľúbený www.zoot.sk , určite tam nebudú chýbať štýlové vecičky zo zootej rodiny. 😊

Nech sa páči moje prvé Evita tipy /ceny sú pôvodné, ešte treba odpočítať zľavy:)/

[zobraz_outfit]

Zajtra Vám pripravím novú nádielku pekných vecičiek, na ktoré si môžete uplatniť zľavové kupóny. Majte krásne. 🙂

Práve sledujete theladiescoffee.com

Blogger & Stylist Agáta Lekeš