Ahojte Baby, na sociálnych sieťach ste sa ma dosť často pýtali, akú kombináciu farieb cez leto najčastejšie používam. Určite je to  biela v kombinácii s hnedou, alebo inou pastelovou farbou. Ani neviem prečo, no biela vo mne vzbudzuje prílev novej energie a pocit nových možností.

Keďže tu spolu žijeme v takom našom malom virtuálnom módnom svete, vždy sa poteším, keď natrafím na slovenský eshop, kde môžte nájsť aj známe zahraničné značky a zároveň nerobí problém dodanie a potom po prípade spätné vrátenie. Na eshope couture.sk  môžete nájsť značky ako LIU JO, Michaek Kors, Francomina, Estrosa, Patrizia Pepe, Silvian Heach.. Odtiaľ mám aj môj dnešný outfit. Áno, patria do trochu vyššej cenovej hladiny, ale nájdete tu kvalitu a originalitu. Napríklad materiál mojich šiat je podľa mňa neopísateľne super. Je príjemný, je ako vánok… no mohla by som vám tu o nich písať hotovú beletriu, taká som z nich bola unesená. 🙂 Taktiež tu vždy nájdete obľúbené okienko VÝPREDAJE. Popravde, už som tu ulovila pekných pár kúskov.

Cez leto je biela farba pre mňa TOP. Ak vám niekto povie, že sa vám nehodí, respektíve ste čítali u nejakého tabuľkovo- teoretického poradcu, že nepatríte do kategórie farebnej typológie, ktorým sa hodí biela, podľa mňa to neberte úplne vážne. Biela farba má mnoho odtieňov a taktiež ju môžte podporiť- zvýrazniť výraznejšou farbou rúžu i lícenkou. Ja som typickým príkladom, podľa všetkého by sa mi nemala hodiť biela farba, paradoxne patrí medzi moje najobľúbenejšie. Áno, keď ráno vstanem neupravená, pozriem sa do zrkadla, nie je to bohvie čo, no stačí prihodíť môj obľúbený ružový rúž, lícenku a hneď som niekde inde. 🙂

Dnes mám pre vás ešte jeden rodiný tip, kde stráviť príjemný víkendový deň v prírode s rodinou. Zabavia sa deti aj dospelí. V nedeľu sme boli v Lanovom parku Stožok. Naozaj to stálo za to. Zaliezli si deti aj my dospelí. Môj muž prišiel domov síce so svalovkou a mozoľami, ale bol šťastný a vysmiaty. Popravde teraz neviem komu som týmto výletom urobila väčšiu radosť Larke alebo manželovi.:))) Fotky nájdete u mňa na Fcb TU.

 

Tie detaily, love 🙂

Majte krásny deň 🙂

 

Práve sledujete theladiescoffee.com

Blogger & Stylist Agáta Lekeš

Photos – Soňa Hevessyová Photography