Dnes som Vám opäť pripravila postík zo svojho domáceho prostredia. Náš domov pre mňa znamená neskutočne veľa. Akýkoľvek deň ma postretne, keď prídem domov všetko zo mňa opadne. Možno aj preto, že každý jeden kútik som tvorila s láskou a prítomným okamihom. Je tu niekto na mojej vlne?:)

Tento článok zaujal veľa ľudí

Chcete začať s cvičením? Poradíme vám, ako si z neho spraviť každodennú súčasť života.
6 min

Pred dvoma mesiacmi som zháňala, ňúrila, googlila.. niečo prírodné na bolesť hlavy. Až som sa dostala na značku Green Laboratorium. Najprv som si popravde nedôverčivo objednala Headache Killer. Po prvých používaniach som bola z neho naozaj príjemne prekvapená. Samozrejme nehovorím, že  to musí byť pre všetkých zázrak, ale ja som zostala z tejto vecičky nadšená. Je to produkt, ktorý by som určite odporučila najlepšej kamarátke.

Po tejto skúsenosti, som sa rozhodla vyskúšať ešte ďalšie dva produkty. Sérum na tvár Facial serum a peelingový olej na telo 9 oils  exfoliation mix.  Obidva za 1. Dokonca môj manžel mi skonfiškoval telový peeling, čo on veľmi nemusí kozmetické vecičky. Aj na dovolenke ho len násilím natieram krémom na opaľovanie.:)))

Keďže sa mi tieto produkty veľmi zapáčili a to už nehovorím ani o ich čistom krásnom minimalistickom designe. Rozhodla som sa vám sem o nich napísať. Aspoň mňa vždy poteší keď natrafím na nejakú vychytávku. Máte už niektorá skúsenosti s touto značkou?

S láskou

Práve sledujete theladiescoffee.com, blog kde sa stretáva móda s udržateľnosťou sveta a láskou ku každodennému životu.

S láskou, váš tím

The Ladies Coffee. 

Photos – Soňa Hevessyová Photography