Túto jeseň kráľuje káro.

Káro tu bolo, je a vždy bude. Káro je jedna  z vecí, ktoré som nosila ako malé dievčatko a aj v súčasnosti keď je už zo mňa dospelá žena. 🙂 Ide o nestarnúci kúsok, ktorý periodicky návrhári vyťahujú zo svojich šuflíkov. V mojom šatníku má stále miesto. Ako ho nosiť? Túto sezónu je povolené takmer všetko! Káro so zvieracím vzorom, káro s károm, rôzne farebné kombinácie… Záleží len na vašej osobnosti, či ste extravagantnejší alebo konzervatívnejší typ.

Kombinácia rôznych tipov a farieb kára, vie pôsobiť veľmi štýlovo a elegantne. Stačí ich doplniť už len jednofarebným doplnkom. Mnoho krásnych kombinácií som našla na fashion weeku pre jeseň/zimu 2018/2019 z kolekcie Michael Kors, Burberry, Grace Elizabeth,Versace…. Ja som dnes zvolila trochu konzervatívnejšiu verziu, keďže v poslednej dobe už toho málo oblečiem. 😊))) No zároveň, touto klasickou čierno-bielou kombináciou nič nepokazíte, priam dodáte vážnosť vášmu outfitu, ktorý môžte rozbiť farebnými doplnkami. Aký ste typ vy? Konzervy ako ja, alebo sa púšťate aj do extravagantnejších kombinácii?

Pod fotkami som vám pripravila pestrí výber károvaných vecí z overených eshopov, ktoré určite dodajú štýl vášmu jesennému i zimnému šatníku.

Môj tip pre TEHUĽKY, maminy a večne zaneprázdnené ženy.

Posledné mesiace mojimi najpoužívanejšími produktami bol Bi-oil /olej na strie,…/ a suchý šampón Batiste.  Nie že by som bola lenivá si umývať hlavu, no vlastne aj to 😊 keďže už po 16.00 ide na mňa brutálna únava… večer si vždy poviem „ veď nevadí vstanem o 5.30 a umyjem si ju rána. Moje podvedomie už pri tejto vete vie, že sa tak trochu klamem😊))) A ráno to dosť často za mňa zatiahne práve suchý šampón Batiste. Ja používam ten na tmavý blond /niekedy na hnedé vlasy/, aby ho nebolo vidno.

    

Moje tipy na kárované vecičky, ktoré oživia váš jesenný i zimný šatník 🙂

[zobraz_outfit]

Práve sledujete theladiescoffee.com

Blogger & Stylist Agáta Lekeš

Photos – Soňa Hevessyová Photography