Pre lepšie pochopenie farby energie dňa, ktorá vám vyskočí hneď ako sa dostanete na web (teda miesto reklamy:))  alebo ju nájdete v príbehu na instagrame.

Skutočnosť, že farby majú frekvenciu je už dávno merateľná, len si  ju akosi neuvedomujeme v bežnom živote. Rôzne vlnové dĺžky mozog interpretuje ako farby. Interval spektra vlnových dĺžok svetla viditeľného pre ľudí v rozsahu 380 až 780 nm.

Obrázok:  TU 

Každá farba obsahuje v sebe spektrum emócií, ktoré nás harmonizujú.. Napríklad.: sýta staroružová prináša pocit láskavého bezpodmienečného objatia matky- pocit bezpečia, svetlá pastelová žltá – životnú silu, cez neposudzovanie, prijatie všetkého a všetkých taký aký sú tzn. neriešim čo nepotrebujem, ŽIJEM:).. Farba dňa, plus jej pôsobenie na naše telo vám vždy vyskočia ako prvé na webe alebo  v príbehu na instagrame.:)

Energia dňa lieči telo z vonka aj zvnútra, uvedomenie si danej farby jej informácie, ako na nás pôsobí, čo nám prináša, znásobí je účinok, nakoľko prepojíme intuíciu z farby a vedomé prijatie danej informácie. Čiže zapojíme vedomie aj podvedomie.

Základné laické pravidlo ku farbe – energií dňa, ale aj všeobecne.  Ako používať farby? Čo nám hovoria?

  • Ak denná energia je vaša obľúbená farba, tak sa do nej kľudne môžete obliecť aj celé, samozrejme postačí vaše obľúbené tričko a podporiť ho môžete prírodným kameňom – odporúčam (V tejto farbe, čakre, oblasti života budete mať pravdepodobne menšiu disharmóniu a vaše podvedomie si vedomé tejto potreby)
  • Ak denná energia nie je vašou obľúbenou farbou, máte pocit, že ste v nej, použite len náhrdelník alebo náramok z prírodného kameňa, aj tak vyzdvihne váš celý outfit aj vaše vybračné pole 😊 (V tejto farbe, čakre, oblasti života budete mať väčšiu disharmóniu)

 Pre skeptikov, ktorý neveria v energiu. Ak sa vám vybije mobil, tak si ho nenabijte, veď energia neexistuje…:) Nevidíme ju, no predsa veríme, však? A čo televízor? Ten je tiež súhrnom presunov energie vo farbách. Viem ťažko sa to chápe, vôbec to nevadí, len sa nad tým zamyslite.

 

Ženy nezabúdajte, že v každej žene sa stretáva vonkajšia krása, naše fyzické ženské uspokojenie s vnútornou krásou, vnútorným pokojom a harmóniou. Preto som sa rozhodla hovoriť o farbách ako ich vidím ja. Viem, trošku pre niekoho nepochopiteľné, no každý máme svoje dary, ja vidím farebné energie sveta a rozhodla som sa nenechať si to pre seba! 

Práve sledujete blog theladiescoffee.com , kde sa stretáva vonkajšia krása ženy s vnútornou. Podporujeme udržateľnú módu, krásu ženy a radosť z bežného života.

S láskou,

                   Agáta

 

 

 

F