Na úvod by som vám vo všeobecnosti chcela niečo povedať o farbách. Farby majú svoju frekvenciu, schopnosť ovplyvňovať- podporovať náš život. Skutočnosť, že farby majú frekvenciu je už dávno merateľná, len si  ju akosi neuvedomujeme v bežnom živote. Rôzne vlnové dĺžky mozog interpretuje ako farby. Interval spektra vlnových dĺžok svetla viditeľného pre ľudí v rozsahu 380 až 780 nm. Farba je vlastne vlastnosťou svetla.:)

Obrázok:  TU 

Môj príbeh a prínos pre vás.

Ahoj dievčatá o pár dní si vždy na blogu nájdete farbu dňa – energiu dňa. Bude to farba, ktorú by ste si v ten deň mali obliecť. Vprípade, že to nebude vaša oblľúbená farba stačí  malý  doplnok vo forme prívesku, kameňa, šatky …), Táto farba je energiou dňa, ktorá na nás v daní deň pôsobí, povzbudí nás, vyzdvihne tón vašej pleti a ešte omnoho viac…

Pre pochopenie som sa vám stručne rozhodla vyrozprávať svoj príbeh , videnie farebného energetického sveta po narodení Leonarda, nakoľko si myslím, že môže pomôcť a podporiť nás všetky.

Po narodení Leonarda 16.12.2018, sa to celé začalo. Uvedomovanie si potreby základných hodnôt človeka, ktoré ho robia naozaj šťastným. Ako je vďačnosť, úcta, pokora, prijatie druhých taký aký sú, prajnosť … Prechádzala som jednotlivými krízami, ktoré ma učili týmto základným hodnotám a ešte stále učia… Jedného dňa som začala vidieť farebne.  Najprv som si myslela, že niečo nie je v poriadku😊 Hovorím si „Asi som už preťažená, Agáta uber.“ No, časom som pochopila, že je mojím darom vidieť farebnú energiu sveta. Zo začiatku som len sledovala čo vidím. Postupne sa mi začali tieto energie- farby spájať a ešte stále spájajú s energetickým centrami človeka – čakrami, povahovými vlastnosťami, základnými hodnotami, ktoré narúšajú práve tieto naše centrá. Čo spôsobuje naše emocionálne výkyvy, smútok, radosť, depresia… a v konečnom dôsledku fyzická bolesť- choroba.  Čiže farbou dňa si vieme pomôcť k vyladeniu našej nálady. Nie, nebláznim😊 Vidím, cítim, žijem. Bože z úprimného srdca ti  za to ďakujem.  A chcem to zdieľať s vami, lebo verím, viem že vnútorná krása ide ruka v ruke s vonkajšou krásou. A to som bola úplne neveriaci, neduchovný, materiálny typ😊)) Takže si asi viete predstaviť aká bola moja cesta k tomuto poznaniu….

 

Prečo vám to sem píšem?

Lebo The Ladies Coffe je priestor, kde sa stretáva vonkajšia krása, naše fyzické ženské uspokojenie s vnútornou krásou, vnútorným pokojom a harmóniou. Naša vnútorná harmónia súvisí aj s tým ako sa o seba postaráme aj z vonka. Všetko je vo svete vyvážené- dobro/zlo, čierna/biela teda aj my samé. Preto jedna časť sa venuje vonkajšku – tvorím vám a vyhľadávam outfity (moje štylistické ja), aby ste sa cítili aj navonok  krásne, no moje farebné videnie vám bude pomáhať pracovať aj na vašej vnútornej harmóníí (moje duchovné ja). Teda ak sa rozhodnete pozrieť aj do svojho vnútra, ak nie nevadí potešte sa len outfitmi, aj tie pre vás robím s láskou, ladím ich tak a by sa farby navzájom energeticky podporovali, preklad: ladili vášmu oku. PS: všetky sú z materiálov, šetrných  k prírode a nám ženám.

 

Ako používať farby? Čo nám hovoria? Základné laické pravidlo ku farbe- energií dňa. 

  • Ak denná energia je vaša obľúbená farba, tak sa do nej kľudne môžete obliecť aj celé, samozrejme postačí vaše obľúbené tričko a podporiť ho môžete prírodným kameňom – odporúčam (V tejto farbe, čakre, oblasti života budete mať pravdepodobne menšiu disharmóniu a vaše podvedomie si vedomé tejto potreby)
  • Ak denná energia nie je vašou obľúbenou farbou, máte pocit, že ste v nej bledé, nehocí sa vám…, použite len náhrdelník alebo náramok z prírodného kameňa, aj tak vyzdvihne váš celý outfit aj vaše vybračné pole, v danej oblasti. Čo je našim cieľom, aby sme sa cítili dobre 😊 (V tejto farbe, čakre, oblasti života budete mať väčšiu disharmóniu)

Ak chcete liečiť alebo očistiť svoje čakry, vyladiť svoj život k radosti, mali by sme pracovať na svojich životných postojoch- hodnotách, etike a charakteristických vlastnostiach.

Každá čakra vibruje na rôznej frekvencii a má podľa toho farbu. Každá čakra je spojená s nejakým orgánom, alebo žľazou v ľudskom tele. Tieto orgány, či žľazy vibrujú na rovnakej frekvencii ako čakry, ktoré sú s nimi spojené.  Čakra v tvare kolesa sa vo vnútri ľudského tela točí a vytvára akýsi vír. Tento vír dokáže priťahovať energiu na základe vibrácie. Dokáže priťahovať vibrácie farieb, mikrovlny, energiu… Preto práve tá moja farebná energia dňa.

 

Dnes vám napíšem niečo o žltej farbe, spojenou s 3 čakrou solar plexus, ktorá bola pre mňa kľúčovou, ako aj jej hodnota vďačnosť. Nie nadarmo, takmer v každej motivačnej literatúre uvádzajú vďačnosť ako kľúč k vášmu šťastiu. Postupne vám tu na blog budem pridávať jednotlivé farebné energie, ich hodnoty a vplyvy…

Môj stručný popis k žltej farbe-  jej energii 😊

 

Súhrn- tieto vlastnosti a neduhy môžeme podporiť nosením žltej farby, kameňom citrínom, bylinkou- skorocel kopiovitý.

 

Ak ste si práve povedali veď ja som vďačná! Pravdepodobne to úplne nebude tak.:) Ak áno je to fakt super, no v tom prípade by ste sa nemali nájsť v tejto tabuľke. Postupne vám sem na blog budem písať články o jednotlivých energiách- farbách  tak ako to budem schopná napísať, lebo nie vždy je ľahké vyjadriť slovami čo vidím a cítim.:) Zatiaľ si nájdete na stránke od pondelka farbu dňa, plus výstižne čo nám prináša ako na nás pôsobí, a jednu malú krátku afirmáciu, ktorá podporuje uvedomenie si  jej emocionálnej podpory aaa outfity, ktoré nás ženy hneď potešia.

PS: začínam žltou farbou, lebo je našou životnou energiou, aby sme mali dostatok energie aj na druhé povahové vlastnosti😊 Aj ja som začínala žltou a vôbec sa za to nehanbííím. 😊 Kým som nemala odblokovanú – vedome som si neuvedomila tento problém zvaný Hanba, ktorý ma stále dával energeticky dole, dovtedy som nebola schopná o tomto dare písať, lebo som nebola naozaj zaň VĎAČNÁ. HANBILA som sa, a teraz mi to príde úplne vtipné… hanbiť sa za takýto nádherný dar. Človek sa môže hanbiť za čokoľvek, aj keď si to hneď neuvedomuje..

 

Pre vysvetlenie: Čakry sú energetické centrá v tele, ktoré spájajú materiálny a nemateriálny svet. Najjednoduchšie vysvetlenie „Strach nie je niečo hmatateľné, preto je nemateriálny. Búšenie srdca a zvýšený krvný tlak, ktoré cítime ako následok emócií, sú tiež nemateriálne. K týmto spojeniam prichádza v čakrách. Každá čakra zodpovedá na materiálnej úrovni aj určitému nervovému plexu, ktorý vplýva zase na naše vnútorné orgány a endokrinné žľazy. Týmto spôsobom sa myšlienky a pocity prenášajú na naše telo a na to, ako sa cítime.“ https://www.biela-magia.eu/texty/cakry.html

Pre skeptikov, ktorý neveria v energiu. Ak sa vám vybije mobil, tak si ho nenabijte, veď energia neexistuje…:) Nevidíme ju, no predsa veríme, však? A čo televízor? Ten je tiež súhrnom presunov energie vo farbách. Viem ťažko sa to chápe😊, vôbec to nevadí, len sa nad tým zamyslite. PS: už aj vedecké stroje vedia merať frekvenciu farieb, zvukov…:) Takže to nie nejaká novinka, len nie všetci ju vidíme…..  Nie som jediná:) Teda myslím:) No, v módnom priemysle možno:), ale tu je to treba ako soľ, veď my ženy, sa chceme cítiť krásne zvonka aj zvnútra.

 

2. základné poznanie: Ak sme k seba naozaj, ale naozaj úprimné farby nám môžu pomôcť odhaliť naše povahové vlastnosti, ktoré nás zbytočne oberajú o energiu. Ako napríklad dnešná žltá farba, keď sa večne porovnávam, nemôžem si užiť príjemné úprimné posedenie s kamarátmi a kamarátkami, lebo sa moje podvedomie v kuse porovnáva. Predstavte si tú ľahkosť, keby zrazu zmyzla táto vaša vlastnosť.:) Čo v najkratšom čase sa vám budem k tejto téme snažiť natočiť krátke videjko, aby ste mohli začať pracovať na vlastnostiach – daroch žltej farby. Prečo som tam dala slovíčko DARY? Pretože, keď vyladíme danú energiu- čakru, všetky vyššie uvedené povahové vlastnosti, ktoré vás oberali o energiu sa stanú vašimi prednosťami. Len si to predstavte: prijatie druhého taký aký je, tešiť sa z jeho prítomnosti aj keď nie je rovnaký ako ja, prestať sa konečne nezmyselne za niečo hanbiť, vytýčiť si cieľ a aj ho dosiahnuť.

S láskou

Agáta

Práve sledujete blog theladiescoffee.com , kde sa stretáva vonkajšia krása ženy s vnútornou. Podporujeme udržateľnú módu, krásu ženy a radosť z bežného života.

S láskou,

                   Agáta