Dnes som vám pripravila malú inšpiráciu ako nosiť letné šaty aj cez jeseň či zimu. Takže dievčatá, šaty na gombíky ešte neodkladajte do hornej poličky:)  Vedieť kombinovať rôzne sezónne oblečenie je tiež určitou formou udržateľnosti. Tzn.: Využívať svoje oblečenie na 100%. Táto kombinácia je alternatívou pre ženy, ktoré milujú šaty a sukne, no cez zimu sa ich stále nechcú vzdať. Sem sa radím aj ja. Šaty v tejto kombinácií vedia byť dobrou náhradou miesto kardiganu či svetru.  Moje šaty sú konkrétne z C&A – 64% lyocel 36% ľan a teraz ich nájdete dokonca v zľave za 19,90€.  Ak ich už v e-shopoch nebudú mať, skúste kamenný  obchod. Samozrejme ak doma máte svoje šaty, skúste si tieto varianty s nimi. Najlepšie hneď, keď dočítate tento článok, lebo na to zabudnete.:) V prípade, že si hovoríte, áno páči sa mi to, no ako to bude vyzerať so šatami s ľahšieho jemnejšie materiálu? Odpoveďou na vašu otázku môže byť aj tento kvetovaný outfit z leta.

Pri týchto variantoch som menila len štýl viazania opasku a pozrite na výsledný efekt. Prvý by som nazvala – mierne výstredný, druhý – ležérny, tretí – jemne alternatívny. Skúste si všetky tri viazania, nakoľko každému typu postavy sa môže hodiť iné štýl a na každej postave to môže pôsobiť inak.

PS: základná zásada kombinovania šiat s riflami/nohavicami – je rozgombíkovať si šaty, tak aby bolo vidno nohavice od pása. Aby pôsobili ako kimono či cardigan. Túto zásadu som použila pri všetkých troch variantoch. V prípade, že ešte nepoznáš naše inšpiračné outfity, ktoré ti pomôžu zladiť sa, POZRI SA SEM!

„Niečo nájdi v šatníku, niečo si zadováž a všetko si váž. Buď ženou, ktorá vie čo nosí.“

Vo videjku si nájdete detaily ako viazať opasok. Ak nás ešte nesledujete na instagrame a páčia sa vám naše inšpirácie, našu pravidelnú dávku udržateľnej módy môžete sledovať TU INSTAGRAME.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Agáta Lekeš 🕊 (@the_ladiescoffee.com_)

Práve sledujete blog theladiescoffee.com , kde sa stretáva vonkajšia krása ženy s vnútornou. Podporujeme udržateľnú módu, krásu ženy a radosť z bežného života.

S láskou,

                   Agáta